0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Текстилни галактички торбички со платно од 12 мл [пакет од 6 | 12] - 15 x 16 инчи празна торба за намирници за намирници

Текстилни галактички торбички со платно од 12 мл [пакет од 6 | 12] - 15 x 16 инчи празна торба за намирници за намирници

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

100 % памук, платно. Направено во САД. Памук, текстилна обвивка. Машинско миење. Робусност : Нашата текстилна галактичка платно торба изработена од 12 мл 100% мерки за памук 15 ”w x 16” h инчи со долги рачки набиени зашивање и вкрстено шиење на рачки за максимална сила што овозможува торбата да се задржи дополнителен капацитет на лежиште, што е премногу посилно. Количина на пакет : Достапно во пакет од 6, 12 и 144 парчиња со многу убави бои. КАНВИ ЗА КАРВИСКИ ТАКИ : Нашите торбички торби се погодни за винил за пренос на топлина, печатење на екранот, вез, ткаенини и персонализирани занаетчиски цели. Повеќенаменски торбички торби : Природната боја и празниот дизајн на торбите за тота овозможува создавање илустрации, слики и цртежи. Овие торби за платно се совршени за забави, печатење, туш, училишни проекти. Исто така, овие големи торби за платно се погодни за купување намирници, торби за плажа, торби за теретани, торби за бебиња, торба за јога, итн. Ние секогаш им даваме приоритет на нашите клиенти. Beе бидете пресреќни откако ќе ги искористите овие висококвалитетни памучни кеси. Купете со доверба, знаејќи дека секогаш можете да вратите нешто ако сте незадоволни од нив од која било причина. Купи сега!. Текстилните галактички производи се произведуваат со врвни материјали и се идеални за секојдневна употреба. Овие торби се пространи, цврсти и тешки. Можете да ги прилагодите торбите за тотали според вашиот дизајн, порака, лого, итн. Нашата мисија е да им понудиме на нашите клиенти високо квалитетен производ со соодветна цена. Нашите празни торби со платно може да се користат како торби за намирници, торби за купување, торби за теретани, итн. Дополнителни долги рачки за рамото ги носат нашите торбички за платно со долги рачки кои можат да одат преку рамото за да носат дополнителна тежина печатење на вашиот сопствен дизајн Нашите торби со платно се идеални за украсување и сликање проекти на училиште, камп, колеџ, итн. Можете исто така да направите везови на овие торби. Овие торбички торби се одлични за пикник, забава, салата, роденден и разни настани со повеќе настани опции за многубројни во многу Бои и во случај на масовни нарачки, можеме да понудиме и опции за сопствени бои. Тешки и издржливи нашите торби за памук се направени со врвни материјали - ние користиме густа ткаенина со зашивање со голема тежина за машина за максимална јачина на машината што ја мијат торбите за тота Станува валкано или нешто што се истура на сè што треба да направите е да го фрлите во машината за перење за да го исчистите повторно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат