0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ве молиме, користете друг знак на врата, лева стрела 9 x3 градиент сина - самостојна врата знак за wallидови за деловни активности за деловни активности куќа дома

Ве молиме, користете друг знак на врата, лева стрела 9 x3 градиент сина - самостојна врата знак за wallидови за деловни активности

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 9 на 3 инчи и дебелина од 0,12 инчи. Долготрајниот акрилен материјал е лесен, но не и слаб. Тридимензионално наклон : Заболениот дизајн околу знакот ја прави сликата составена од букви и линии на знакот се појавуваат тродимензионални и живописни. Вашите посетители никогаш не пропуштаат. Јасен текст : Акрилниот материјал во комбинација со УВ печатење нуди сјајна површина, носи светло чувство. Добро изработените и лесни за читање ги потсетуваат луѓето совршено да го прават она што треба да го сторат. Само стапче : Дојде со шест квадратни лепила налепници кои прават монтирање на ветре на мазна површина како врата, тула, стакло. Не се потребни дупчење или дупки. Само проверете дали ја исчистите и исушите површината на која сакате претходно да го прикачите знакот. Ова му овозможува на лепилото да се залепи поефикасно на долг рок. Ќе треба дополнително обезбедување доколку се прикачи на високо текстурирана површина. Совет : Ве молиме, отстранете го кафеавиот заштитен филм беше на предната страна пред да го користите. Ако ги пронајдете ласерските врежани траги на белиот заштитен слој на задниот дел, тоа нема да докаже ништо друго освен да издржите разни временски услови. Големина : 9 на 3 инчи и дебелина од 0,12 инчи. Долготрајниот акрилен материјал е лесен, но не и слаб. Тридимензионално наклон : Заболениот дизајн околу знакот ја прави сликата составена од букви и линии на знакот се појавуваат тродимензионални и живописни. Вашите посетители никогаш не пропуштаат. Јасен текст : Акрилниот материјал во комбинација со УВ печатење нуди сјајна површина, носи светло чувство. Добро изработените и лесни за читање ги потсетуваат луѓето совршено да го прават она што треба да го сторат. Само стапче : Дојде со шест квадратни лепила налепници кои прават монтирање на ветре на мазна површина како врата, тула, стакло. Не се потребни дупчење или дупки. Само проверете дали ја исчистите и исушите површината на која сакате претходно да го прикачите знакот. Ова му овозможува на лепилото да се залепи поефикасно на долг рок. Ќе треба дополнително обезбедување доколку се прикачи на високо текстурирана површина. Совет : Ве молиме, отстранете го кафеавиот заштитен филм беше на предната страна пред да го користите. Ако ги пронајдете ласерските врежани траги на белиот заштитен слој на задниот дел, тоа нема да докаже ништо друго освен да издржите разни временски услови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат