0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Disston Company 118760 mm 10 80T чешел сечило

Disston Company 118760 mm 10 80T чешел сечило

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Двоен засилен со индустриска грит и лепак за зголемен живот и издржливост. Лесен за користење. Произведено во Кина. Мастер механичар, 10 ", мастер комбинирана челик, 80 заб, сечило, сечило на сите намени за прецизни рипчиња, вкрстени и мијатори, произведени според точни стандарди за конзистентни перформанси, картички.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат