0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NYXCL 30PCS 2INCH најлон Брзи промени во дискови за пескарење, со држачи за 1/4 , умираат мелница за мелница за климатизација, отстранување на 'рѓа боја

NYXCL 30PCS 2INCH најлон Брзи промени во дискови за пескарење, со држачи за 1/4 , умираат мелница за мелница за климатизација,

DEN 351.68
Достапно за нарачка

Залиха

? Популарни за завршна обработка на работа и автоматска работа и подготви. ? Долготрајни врвни квалитетни зрна зрна. Универзална врска со машки тип-Р. Компатибилен диск за заклучување на ролна за не'рѓосувачки челик, челик, не-ферозни материјали и легури, пластика и фиберглас. ? Популарно за заварување и автоматска работа за завршување и подготвување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат