0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PSCCO 4PCS винилни странични клипови куки за винил за странични куки без дупки потребни за завртки за странични странични странични страни за трепкање на надворешна ка

PSCCO 4PCS винилни странични клипови куки за винил за странични куки без дупки потребни за завртки за странични странични странични

DEN 127.84
Достапно за нарачка

Залиха

Само нацртајте ја куката во кој било спој на винил или алуминиумска табла, која е изработена од 304 не'рѓосувачки челик и нема да 'рѓа или дамка. Само превртете ја куката во кој било цвест на винил -панелот за флексибилно позиционирање на камерата Blink XT2. Избегнувајте дупчење дупки или оштетување на панели. Може да се користи како црна завртка за лепак за трепкање камера, домашна безбедносна камера и безжична безбедносна камера. Како винилна завртка за завртки за мало поштенско сандаче, адреса за адреса, број на куќа, соларно центарот на вниманието и виси цвет. Куката за трепкање направена од висококвалитетен полиран не'рѓосувачки челик нема да го деформира, 'рѓа или дамка на панелот, што е многу погодно за сите сезони. Секоја кука може да задржи до 10 килограми. Само нацртајте ја куката во кој било спој на винил или алуминиумска табла, која е изработена од 304 не'рѓосувачки челик и нема да 'рѓа или дамка. Само превртете ја куката во кој било цвест на винил -панелот за флексибилно позиционирање на камерата Blink XT2. Избегнувајте дупчење дупки или оштетување на панели. Може да се користи како црна завртка за лепак за трепкање камера, домашна безбедносна камера и безжична безбедносна камера. Како винилна завртка за завртки за мало поштенско сандаче, адреса за адреса, број на куќа, соларно центарот на вниманието и виси цвет. Куката за трепкање направена од висококвалитетен полиран не'рѓосувачки челик нема да го деформира, 'рѓа или дамка на панелот, што е многу погодно за сите сезони. Секоја кука може да задржи до 10 килограми. Материјал : 304 Големина на не'рѓосувачки челик : 33*20*13,5 mm / 1.3*0,79*0,53inch Максимално оптоварување : 10 килограми Тежина : 40g.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат