0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за ремонт на главата со филтер компатибилен со Ingersoll Rand Model 253 Type 30

Комплет за ремонт на главата со филтер компатибилен со Ingersoll Rand Model 253 Type 30

DEN 624.00
Достапно за нарачка

Залиха

Сосема нови делови за OEM за задниот дел и исто така е компатибилен со комплетот за ремонт на главата Ingersoll Rand 253 со филтер компатибилен со Ingersoll Rand Parts # Hok. Комплетите за ремонт на главата доаѓаат со сите неопходни дихтунзи, вентил и филтер за да се преиспитаат еден 253 компресор на воздухот. Сликата прикажана во списокот е само за повикување. Ова не е производ на Ingersoll Rand, но тој е компатибилен со деловите на Ингерсол Ранд. Ова е производ со приватна етикета. Дали барате повеќе делови од компресорот за воздух? Ние, исто така, носиме следни делови/комплети : комплет за ремонт на главата - комплет за обнова - комплет за зачувување - комплет за заштеда на чекор - Голем комплет за ремонт - Комплет за лежишта за поврзување - Комплет за заптивки на вентили - Комплет за заптивки на прстенот - Сет Собрание на коленестото вратило - склопување на плочата на вентили - глава на воздухот - кутија за покривање на чудак - вртење на пин -пин - о прстен. Ако имате какво било прашање во врска со овие делови или комплети, испратете ни порака користејќи помош на продавачот, со задоволство ќе одговориме. Одрекување : Ние сме независен снабдувач на делови за замена на компресорот и не е поврзано со производителите споменати на оваа веб -страница. Имињата на производителот на оригиналната опрема (OEM) се трговски марки на секој производител. На производите означени со "" еквивалентно "" или "" замена "," или "" компатибилен "" OEM имињата и броевите на делови се само за повикување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат