0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Забавен никел тоалетен држач за тоалети ролна, монтиран хартија ролна SUS304 не'рѓосувачки челик водоотпорен држач за тоалетно ткиво за бања за бања 2 пакувања

Забавен никел тоалетен држач за тоалети ролна, монтиран хартија ролна SUS304 не'рѓосувачки челик водоотпорен држач за тоалетно

DEN 904.00
Достапно за нарачка

Залиха

Нормално, четири чекори за инсталирање на држачот на тоалетна хартија. Материјал : Тип 304 не'рѓосувачки челик. Се вклопува во голема ролна : Должината на држачот на хартија е 6-инчен. Практичен и безбеден : држач за тоалетна хартија со копче од не'рѓосувачки челик на крајот на шипката може лесно да се задржи ролната хартија спречува да падне. Севкупна големина : L 6-1/2 "x d 3-1/8" x h 1-7/8 "(165 x 80 x 47mm). 2 Опции за инсталација : Хоризонтални или вертикални се и двете достапни за монтирање, сместување на анти-ротација дизајн за да се задржи хоризонтална или вертикална насока. Боја : мат црна или лизгачка. Метод на инсталација : монтиран со wallидови. Нето тежина : 0,38 lb (175g). Доволно големи за да одговара на големи ролни од тоалетна хартија. Должина на држење дел : 4-15/16" (125мм). 2 Опции за инсталација : Хоризонтални или вертикални се и двете достапни за монтирање, сместување на анти-ротација дизајн за да се задржи хоризонтална или вертикална насока. 2 комплети, упатства за упатства x 2pcs. Практичен и безбеден : држач за тоалетна хартија со копче од не'рѓосувачки челик на крајот на шипката може лесно да се задржи ролната хартија спречува да падне. А растојанието до идот е 3-инчи. Идеално за влажни околини како што се бања и кујна. Користете ги вклучените завртки за фиксирање за да го монтирате држачот безбедно. Големото копче од не'рѓосувачки челик на крајот на шипката спречува да падне ролна за тоалетна хартија. Користете ги вклучените завртки за фиксирање за да го монтирате држачот безбедно. Лесна инсталација : Ние ги нудиме сите додатоци за завртки и упатства за инструкции за инсталација, потребни за инсталација во пакетот. Лесна инсталација : Ние ги нудиме сите додатоци за завртки и упатства за инструкции за инсталација, потребни за инсталација во пакетот. Rustproof : држачот на хартијата е изграден од висококвалитетен не'рѓосувачки челик SUS 304 за да се заштити од корозија и 'рѓа. Чекор 1-завртка од задниот капак на држачот на тоалетна хартија. Димензии. А растојанието до идот е 3-инчи. Ширината за држење ширина е доволно далеку од wallидот за да се сместат ролни, носи доволно простор за ротирање, чиста хартија чиста. Чекор 4 Затегнете ја внатрешната шестоаголна завртка со шестоаголник. Има уникатен дизајн на слот со затегнување на завртки на заградата за да спречи ротација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат