0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сет за сечење дрва 4-7 инчи Ултра фино челична кружна пила за сечење на дискови за сечење на дијаметар од дрво 16/20/25мм ротирачки алатки за сечење дискови

Сет за сечење дрва 4-7 инчи Ултра фино челична кружна пила за сечење на дискови за сечење на дијаметар од дрво 16/20/25мм ротирачки

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Сечилото на сечилото се користи за расклопување, сечење на нурнување и брзо сечење. Тоа е многу погодно за гранки, пластика, дрво и гипс табли.Фефективно, економично, цврсто и брзо сечење. 1,100% сосема нов и висок квалитет. 2.Ова сечилото со прегратка се користи за сечење дрво. Материјал : челик од манган. Боја : Сребрена. Сечилото на сечилото се користи за расклопување, сечење на нурнување и брзо сечење. Тоа е многу погодно за гранки, пластика, дрво и гипс табли.Фефективно, економично, цврсто и брзо сечење. 1,100% сосема нов и висок квалитет. 2.Ова сечилото со прегратка се користи за сечење дрво. Материјал : челик од манган. Боја : Сребрена. Може да издржи шокови, да го намали абењето и да има услужен живот од 3 пати повеќе од стандардниот зацементиран карбид.1.100% сосема нов и висок квалитет2.Ова сечило на Хаксав се користи за да се намали дрвото. Тип : кружна пила Блематеријал : Манган челик : Силверверте : Поради рачното мерење, ве молиме, оставете грешка од 1-3мм. Да се ​​разликуваат од разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Пакуван вклучен : 1 парчиња манган челик пила.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат