0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЛАМИ ТЕЛЕККУД ХАРКЕДАР А5 Океан сина боја

ЛАМИ ТЕЛЕККУД ХАРКЕДАР А5 Океан сина боја

DEN 561.60
Достапно за нарачка

Залиха

Затворање на еластичното опсег, 2 обележувачи и 1 јамка за пенкало за инструменти за пишување. 192 страници, 90 g/m2, од Лами владееше со хартија со 8 листови од одвојување. Папка џеб во капакот. Блок за книги со шиење на конец. Меѓународните производи имаат одделни термини, се продаваат од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи вклопување, рејтингот на возраста и јазикот на производот, етикетирањето или упатствата. Тетратката за хард -бек на Ламси Менс А5 е направена од хартија. Додатокот на бирото е комплетен во пакувањето на лами. Унисексот додаток за биро за хартија прави одлични подароци. Купете ја тетратката за хард -бек на Lamy Mens A5.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат