0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ретровизори LDJXDADI Огледала за Харли Роуд Кинг Стрит Електра Глајд Дина Меклиил Патот Глид 1982-2019 2020 2021 2022 2023

Ретровизори LDJXDADI Огледала за Харли Роуд Кинг Стрит Електра Глајд Дина Меклиил Патот Глид 1982-2019 2020 2021 2022 2023

DEN 686.24
Достапно за нарачка

Залиха

Се вклопува за повеќето модели на мотоцикли на Харли Дејвидсон '82 -латер-модели (освен модели VRSCF и модели XL1200 X со огледала поставени под лентата за рачката). Се користат белите транспарентни стаклени леќи, хоризонталниот поглед е појасен, дизајнот со долги пол го прави огледалото повеќе нанадвор, во текот на денот и ноќното гледање, а аголот е поширок. 360 ° Прилагодливо : 360 ° Прилагодливо огледало обезбедува подобар вид и видливост за возачите, со што возењето е побезбедно. Покрај тоа, висококвалитетните додатоци го прават огледалото цврсто фиксирано. Лесна инсталација : Производот може лесно да се инсталира над или под рачката. Вклучен пакет : Пар на огледала на мотоцикли. Инструкциите за производство не се вклучени. Нежните мат црно огледало на мотоцикл, додавајќи модерен елемент додаден за вашиот мотоцикл. Се вклопува за повеќето модели на мотоцикли на Харли Дејвидсон '82 -латер-модели (освен модели VRSCF и модели XL1200 X со огледала поставени под лентата за рачката). Се користат белите транспарентни стаклени леќи, хоризонталниот поглед е појасен, дизајнот со долги пол го прави огледалото повеќе нанадвор, во текот на денот и ноќното гледање, а аголот е поширок. 360 ° Прилагодливо : 360 ° Прилагодливо огледало обезбедува подобар вид и видливост за возачите, со што возењето е побезбедно. Покрај тоа, висококвалитетните додатоци го прават огледалото цврсто фиксирано. Лесна инсталација : Производот може лесно да се инсталира над или под рачката. Вклучен пакет : Пар на огледала на мотоцикли. Инструкциите за производство не се вклучени. Нежните мат црно огледало на мотоцикл, додавајќи модерен елемент додаден за вашиот мотоцикл. Fitment : Се вклопува за Softail Slim FLS 2012-2016 Fits For Softail Slim S FLSS 2016 Fits за FAT BOB FXDF 2008-2016 Fits за низок возач FXDL 1993-2016 Fits за Fat Boy Flstf 1990-2016 Fit -2016 Fits за Switchback FLD 2012-2016 се вклопува за улица BOB FXDB 2007-2016 FITS за широк Glide FXDWG 1993-2016 се вклопува за мекиот Deluxe FLSTN 2005-2016 се вклопува за Hereitage Softail класичен FLSTC FLSTC FLSTC 1988-2016 FITS FAT FAT BOY LO FLSTFB 2010-2016 Fits for Fat Boy S flstfbs 2016 се вклопува за Breakout FXSB 2013-2016 се вклопува за Roadster XL1200 CX 2016 FITS за Superlow 1200 T XL1200 T 2014-2016 одговара за седумдесет и два XL1200 V 2012-2016 FITS за четириесет и осум XL1200 X 2010-2016 FITS за спортерот 1200 обичај XL12 -2016 се вклопува за Superlow XL883 L 2011-2016 се вклопува за улица 500 XG500 2016 FITS за Street 750 XG750 2016 се вклопува за патот King FLHR 1994-2016 се вклопува за Electra Glide Ultra Classic FLHTCU 2014-2016 FITS за улицата GLIDE FLHX 2006-2016 FITS за улица Glide Special FLHXS 2014-2016 се вклопува за патот на ултра fltru 2011-2016 се вклопува за Speal Fltrxs 2015-2016 се вклопува за CVO Road Glide Ultra Fltruse 2011 2015-2016.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат