0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LXXSH прилагодлив 3D засилувач на екранот на смартфон 3Д 12 инчи преклопување на држачот за 3D засилувач на телефонот со силен

LXXSH прилагодлив 3D засилувач на екранот на смартфон 3Д 12 инчи преклопување на држачот за 3D засилувач на телефонот со силен

DEN 4605.76
Достапно за нарачка

Залиха

Засилувачот на екранот може да се користи со сите паметни телефони други уреди со Android. Засилувачот на екранот може да помогне во олеснување на заморот на очите. И екранот засилен. Оптичката технологија може да ја зголеми сликата на мобилниот телефон за повеќе пати. И сликата е јасна. На држачот на телефонот има силиконска подлога што може да спречи лизгање на телефонот. Овој 3 D магичен екран за мобилни телефони со висока дефиниција ќе ви донесе добро визуелно искуство. Засилувачот на екранот е лесен и лесно се носи. Во исто време, зголемувачот на мобилниот телефон е изработен од ABS. Така, има силен отпор на притисок и цврстина - најдобриот подарок за стари лица, семејство. Засилувачот на екранот може да се користи со сите паметни телефони други уреди со Android. Засилувачот на екранот може да помогне во олеснување на заморот на очите. И екранот засилен. Оптичката технологија може да ја зголеми сликата на мобилниот телефон за повеќе пати. А сликата е јасна. Постои силиконска подлога на држачот на телефонот што може да спречи лизгање на телефонот. Овој 3 D магичен екран за мобилни телефони со висока дефиниција ќе ви донесе добро визуелно искуство. Засилувачот на екранот е лесен и лесно се носи. Во исто време, зголемувачот на мобилниот телефон е изработен од ABS. Така, има силна отпорност на притисок и цврстина - најдобриот подарок за стари лица, семејство. Параметри на производи : Димензии (должина x Ширина x Висина) : Околу 223 x 165 x 10mmpacking Список : 1*Зголемување на екранот за мобилни телефони.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат