0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Омонс Вино лавици за вино со шише со шише под кабинетот Стемвер решетка | Виси држач за чаша за вино | Решетка за складирање | Држач за чаши од вино шампањ

Омонс Вино лавици за вино со шише со шише под кабинетот Стемвер решетка | Виси држач за чаша за вино | Решетка за складирање

DEN 1705.60
Достапно за нарачка

Залиха

[Силна дрвена решетка за вино] Заврши во стилско ретро цврсто дрво, оваа решетка за вино е идеален додаток за секој модерен декор, решетката за вино ќе се вклопи во секоја кујна или трпезарија. [Бесплатно стоење] Овој држач за вино е дизајниран да се користи бесплатно стоење на кујнски или странични бројачи, може да држи 1 шише вино и 6 чаши за вино, безбедно без ризик од какво било движење. [Современ дизајн] Без разлика дали уживате во црвено вино, бело вино или пенлива разновидност, создадете беспрекорен приказ со овој штанд. Геометриската шема е влијанието на современите минималистички трендови, додека европската ретро финиш додава допир и елеганција. [Димензија] 19см (должина) x 19cm (ширина) x 21cm (висина). [Лесно за чистење] Поради заоблениот дизајн на решетката за вино, многу е лесно да се исчисти. Едноставно избришете со влажна крпа за да ја отстраните прашината, чувајте ја решетката за вино чиста и уредна во вашата кујна. [Силна дрвена решетка за вино] Заврши во стилско ретро цврсто дрво, оваа решетка за вино е идеален додаток за секој модерен декор, решетката за вино ќе се вклопи во секоја кујна или трпезарија. [Бесплатно стоење] Овој држач за вино е дизајниран да се користи бесплатно стоење на кујнски или странични бројачи, може да држи 1 шише вино и 6 чаши за вино, безбедно без ризик од какво било движење. [Современ дизајн] Без разлика дали уживате во црвено вино, бело вино или пенлива разновидност, создадете беспрекорен приказ со овој штанд. Геометриската шема е влијанието на современите минималистички трендови, додека европската ретро финиш додава допир и елеганција. [Димензија] 19см (должина) x 19cm (ширина) x 21cm (висина). [Лесно за чистење] Поради заоблениот дизајн на решетката за вино, многу е лесно да се исчисти. Едноставно избришете со влажна крпа за да ја отстраните прашината, чувајте ја решетката за вино чиста и уредна во вашата кујна. Нашата предност на лавиците за вино : Сликарство, адхезија на НГ, добра компактен, може ефикасно да спречи отпорен на исклучување и отпорна на 'рѓа. и шик дизајн. Грејт Функционален и декоративен додаток за кој било амбиент.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат