0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NOMAD® N02/NE/NE/STF N02/NE/NE/STF Комплет за крај на течноста го заменува Wilden® 02/Ne/Ne/STF

NOMAD® N02/NE/NE/STF N02/NE/NE/STF Комплет за крај на течноста го заменува Wilden® 02/Ne/Ne/STF

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Пад на делови за замена за водечки производители на пумпа за AODD. Делови со висок квалитет по ниска цена. Инвентар за големи делови достапен. Проширување на списокот на делови од пумпата по пазарот AODD. Номад N02/ne/ne/stf n02/ne/ne/stf Комплет за крај на течноста го заменува Wilden 02/ne/ne/stf. Комплети за 1 "пумпи. Комплет вклучува : (2) N02-1010-51 Дијафрагма, Неопрена. (4) N02-1080-51 Valve Ball, Neoprene. (4) N02-1120-03 Valvee седиште, не'рѓосувачки челик. ( 4) N02-1200-55 Valve Seat O-Ring, Ptfe.-Алтернативни броеви на делови : Pumper Parts PP02/NE/NE/STF.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат