0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
НОВ ЛОН0167 80 парчиња 2,54 мм XH2, 54-7P Конектор Комплет Пин Домување 7P (80 stécke 2,54 мм XH2, 54-7P Anschluss Комплет Пин Ghhuse 7P

НОВ ЛОН0167 80 парчиња 2,54 мм XH2, 54-7P Конектор Комплет Пин Домување 7P (80 stécke 2,54 мм XH2, 54-7P Anschluss Комплет Пин

DEN 108.48
Достапно за нарачка

Залиха

Име на производот : XH2. 54 Конектор Домување; Модел : XH2. 54. Теренот : 2,54 мм; Позиција Количина : 7. Материјал : Најлон;Контакт Престанок : Стегање. Тип На Монтирање : Слободен Виси (Во Линија); Боја : Беж(Монтагетип : Слободен Виси (Во Линија); Фарбе : Беж. Тежина : 27гр; Содржина На Пакетот : 80 (+/-2%) x XH2, 54 Куќиште За Конектори(Gewicht : 27 g; Packungsinhalt : 80 (+/- 2%) x XH2, 54-Steckerghhause. 80 парчиња 2,54 мм XH2, 54-7 P Конектор Комплет Пински Домување 7pthise 2,54 мм конектор куќишта ОД СЕРИЈАТА XH се специјално дизајнирани за да обезбедат монтажа со висока густина за голем број на минијатурни електронска опрема.Конекторите се мали со висина на монтирање од само 9,8 мм, но сепак нудат голема сигурност.Достапно во низа големини, тип на дупка што може да се замени со заглавија ОД сериите БР, НР и НРД, лабави контакти достапни одделно, алатката за стегање е достапна одделно опис На Германски јазик 80 stécke 2,54 mm XH2.54-7 P Anschluss Комплет Pin Gehhuse 7produktname : XH2.54-Steckerghheuse; Модел : xh2.54pitch : 2,54 mm; позиции menge : 7material : најлон; kontaktanschluss : crimpmontagetyp : слободен виси (во линија); Farbe : beigegewicht : 27 G; PACKUNGSINHALT : 80 (+/- 2%) X Xh2.54-steckerghhuese.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат