0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WENLII Гроздобер Двојна Глава Ѕид Светилка Ковано Железо Ретро Осветлување Тела Мансарда Стил Патека Sconce Индустриски Декор Кревет Соба

WENLII Гроздобер Двојна Глава Ѕид Светилка Ковано Железо Ретро Осветлување Тела Мансарда Стил Патека Sconce Индустриски Декор

DEN 8020.16
Достапно за нарачка

Залиха

Дајте простор скокање и агилна визуелна visетика. Лесната форма носи чувство на светлина. Удобната дифузна светлина ја покрива целата област низ сферата, како самовила. Интегрирајќи се со просторот, тој одразува богати просторни слоеви и текстури. Постмодерната ѕидна светилка, иако многу едноставна, се чини дека има повеќе шарм!. Постмодерната ѕидна светилка, иако многу едноставна, се чини дека има повеќе шарм!Ѕидот ја рефлектира нежната и мека светлина, а топлата светлина одекнува со зелените растенијадајте простор скокање и агилна визуелна visетика.Лесната форма носи чувство на светлина.Удобната дифузна светлина ја покрива целата област низ сферата, како самовила.Интегрирајќи се со просторот, тој одразува богати просторни слоеви и текстури.Пакет : 1*ѕид светилки : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 0,5 - 1см разлика.2. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата.Ѕидовите рефлектираат мека, мека светлина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат