0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бикари Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката Екстра Големо Гумено Шише Со Топла Вода Со Капак Бпа Бесплатна Топла Компресија

Бикари Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката Екстра Големо Гумено Шише Со Топла Вода Со Капак Бпа Бесплатна Топла Компресија

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Залиха

Безбеден и Лесен за Употреба : дизајнот со широка уста ве спречува да изгорите при полнење вода, и лесно е брзо и безбедно да истурите вода во вреќата за вода со топло шише без да се прелеете. Забелешка : ве Молиме пополнете две третини од топла или ладна вода. Ладна и Топла Компресија : Во Споредба со традиционалните гумени шишиња со топла вода, термопластични материјали што може да се рециклираат, напредната термопластика држете ја топлината до 8 часа, работете и како пакување мраз или вреќа за греење вода. Но, ве молиме имајте предвид дека ова шише со топла вода не е погодно за употреба во микробранова печка. Нетоксично, Без Мирис И Безопасно : Шишето Со Топла вода за грчеви не содржи БПА, фталати и други штетни состојки. Шишето со топла вода што не се полни е полесно за носење. Можете да ги користите насекаде со доверба. Тоа е исто така добар избор за празнични подароци!. Добар асистент : Користењето шише со топла вода со мек капак може да ги ублажи менструалните грчеви, болки во мускулите и болки во различни делови од телото. Истерајте го студот во зима за да се загрее, а во лето изладете го со ладни облоги. Секој го заслужува тоа : вреќата со топла вода помина 24-часовен тест отпорен на експлозија и отпорен на истекување пред да ја напушти фабриката. Доколку имате какви било прашања за време на употребата, слободно контактирајте не!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат