0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Луксја Пакети Мраз За Повеќекратна Употреба за Складирање Мајчино Млеко, Пакувања Мраз Од Шише Со Мајчино Млеко За Доење Работна Мајка, Сина

Луксја Пакети Мраз За Повеќекратна Употреба за Складирање Мајчино Млеко, Пакувања Мраз Од Шише Со Мајчино Млеко За Доење Работна

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Залиха

Лигавче Со Долги Ракави. Крпа Пелена Инсерти. Сплат Мат под Висок Стол. Направено од полипропилен, ефикасно го одржува вашето мајчино млеко свежо долго време, добро за транспорт на млеко. ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме не фрлајте ја пудрата. Прво, додадете доволно вода во шишето, но никогаш не ја поминувајте стандардната линија(околу 15,5 унца). Потоа зашрафете го капачето и ставете го пакувањето мраз хоризонтално 15 минути. И на крај, ставете во фрижидер околу 8-12 часа. Земете еден со вас и оставете дополнителен во замрзнувачот, ова ве тера да не чекате пакетот мраз повторно да се замрзне пред да го користите. Двострана контурна форма се вклопува за шест шишиња мајчино млеко, сите ваши шишиња ќе останат во директен контакт со пакетот мраз и ќе обезбедат да останат ладни. ДИМЕНЗИИ : 8.25 "х 2 " х 3.75". Ова е одлично за оние кои пумпаат, па дури и за оние кои ги хранат своите бебиња формула за во движење. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од полипропилен, кој не е токсичен и не се јаде. Чувајте го подалеку од дофат на децата. ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ШИШИЊА СО МАЈЧИНО МЛЕКО : Двостраната контурна форма се вклопува за шест шишиња со мајчино млеко и ефикасно го одржува млекото ладно. ИНСТРУКЦИИ : (ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме не фрлајте ја пудрата). Прво, додадете доволно вода во шишето, но никогаш не ја поминувајте стандардната линија(околу 15,5 унца).Потоа зашрафете го капачето и ставете го пакувањето мраз хоризонтално 15 минути. И на крај, ставете во фрижидер околу 8-12 часа. Две парчиња : Земете едно Со вас И оставете дополнително во замрзнувачот, погодно за употреба. ДИМЕНЗИИ : 8.25 "х 2 " х 3.75". Не само што може да се користи во периодот на нега, туку и како зачувување на храната.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат