0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
EASYPRINT Компатибилни 910xl Мастило Кертриџ Замена ЗА HP 910xl Користи За OfficeJet 8010/8012/8013/8014/8015/8017/8018 eSeries; Про 8020/8022/8023/8024/8025/8026/8028/8035 eSeries

EASYPRINT Компатибилни 910xl Мастило Кертриџ Замена ЗА HP 910xl Користи За OfficeJet 8010/8012/8013/8014/8015/8017/8018 eSeries;

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Вклучен пакет : 2-Пакет, (2x Црна) Компатибилен за Кертриџ Со Мастило HP 910xl, (со Најновите Надградени Чипови за 2022 година). Висок Принос На Страница : До 1.200 Страници На Црна Касета Со Мастило 910 XL. Шарп Офисџет Про 8020/8022/8023/8024/8025/8026/8028/8035 Е Серија. Услуга по Продажбата : секој проблем со производот, слободно контактирајте не преку е-пошта и ние ќе ви обезбедиме најдобро решение. Ветуваме целосна наплата или замена за сите неисправни производи. Производ под iso9001, iso14001 стандард. Водич за инсталација : Чекор 1 : Протресете ја касетата Со Мастило 6-8 пати пред употреба За Рамномерно распределување На Мастилото Чекор 2 : Отстранете го капачето и филмот за опашката, а потоа ставете Ја Касетата Со Мастило во печатачот додека Не Се Огласи Звукот "КЛИК".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат