0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Соблекувална, Соблекувална За Продавница За Облека, Привремена Соблекувална, Соблекувална, Трговски Центар За Завеси На Вратите Едноставна Соблекувална Со Патека

Соблекувална, Соблекувална За Продавница За Облека, Привремена Соблекувална, Соблекувална, Трговски Центар За Завеси На Вратите

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

? Задебелена Патека За Слетување : Користење висококвалитетни челични цевки, еколошка боја, висока носивост, целокупна стабилност, без тресење. ? Лесен за склопување : цврстата структура, сите компоненти и држачи ја прават опремата не е лесна за тресење и оштетување при транспорт и употреба, мазна кука за дигалка, флексибилна, лесна за влечење, лесна за употреба. ? Пакување што може да се преклопи : ви обезбедуваме 100% гаранција за задоволство без ризик, за да можете да купите со доверба. ? Подвижна соблекувална : оваа пренослива соблекувална е одвојлива и лесна за склопување. Затоа, соблекувалната е лесна за движење, стилски и едноставен стил, погоден за продавници за облека, трговски центри, канцеларии итн. ? Дебела памучна и ленена ткаенина : 100% полиестерска ткаенина, удобна на допир, отпорна на триење и издржлива, природна завеса, лесна за грижа. ????????????Соблекувална големина : 80х85х200см, 95х100х200см тежина : околу 9кг, 11кгпакетот содржи : завеса за Затемнување x 1метална рамка x 1 (црна)Метална кука и јамка карактеристики : 1. Преклоплива метална рамка, удобна и пренослива.2. Лесен за склопување, без тежок процес на склопување.3. Стабилен и цврст, широк опсег на примена.Пакување : металната рамка е спакувана во делови, без абење и лесна за составување.????????????Повратни информации од клиентите за нашите производи : Одличен Менувачки Штанд за Фотосесии, соблекувална од страната на базенот!Цврста ткаенина што не можете да ја видите!Супер Цврст и Добро Изграденмногу убав квалитет!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат