0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
СМАМЗ Жидуо Природен Крем Млада Кожа Вода Светлина, Навлажнувачки Тон-Ап Крем, Крем За Длабока Хидратација V7, Корејски Навлажнувачки Крем За Тонирање, Крем За Лице V

СМАМЗ Жидуо Природен Крем Млада Кожа Вода Светлина, Навлажнувачки Тон-Ап Крем, Крем За Длабока Хидратација V7, Корејски Навлажнувачки

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Навлажнувачки крем за тонирање : Крем За Длабока Хидратација V7 може длабоко да ја хидрира вашата кожа, одржувајќи ја навлажнета и мека. Крем за навлажнување и Тонирање : Жидуо Природен Крем Младата Кожа Вода Светлина длабоко ја хидрира кожата, одржувајќи ја навлажнета и мека. Не-мрсна : крем за длабока хидратација V7 е лесен, немрсен и е погоден за целодневна употреба. В7 Крем За Длабока Хидратација : в7 крем за шминка со длабока хидратација е јасен, влажен и природно убав, го остава вашиот тен посветол и изгледа помлад. В7 Крем корејски Навлажнувачки : Навлажнувачки Крем За Тонирање Е нежен и се грижи за кожата. Тоа е нежно за сите типови на кожа. Таа е погодна за целодневна употреба. Спецификации : рок на траење : 3 години; Спецификација : 50гр; вклучен Пакет : 2/3 парчиња * Жидуо Природен Крем Млада Кожа Вода Светлина Белешки : 1. Ве молиме дозволете 1-2см разлики поради рачно мерење. 2. Поради различни монитори и светлина, сликите можеби не ја покажуваат вистинската боја на предметот. ви благодариме за разбирањето. 3. Ако наидете на какви било проблеми при купување или користење на производот, можете да не контактирате во секое време, и ние ќе го решиме за вас.

Карактеристики на предлогот

50g;:
Package included:
2/3 pcs * Zhiduo Natural Cream Young Skin Water Light:
Notes:
1. Please allow 1-2cm differences due to manual measurement.:
2. Due to different monitors and light, the pictures may not show the actual color of the item. thank you for understanding.:
3. If you encounter any problems when purchasing or using the product, you can contact us at any time, and we will solve it for you. :

Купувачи како што избираат