0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
М&засилувач;Г Куќа Новороденче Фотографија Реквизити Лав Костим Бебе Фото Пука Додатоци Одговара 0-2 Месеци

М&засилувач;Г Куќа Новороденче Фотографија Реквизити Лав Костим Бебе Фото Пука Додатоци Одговара 0-2 Месеци

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Рачно изработен костим за лав во цртан филм со врвен квалитет, специјален за бебе, многу симпатичен и привлечен. Оваа облека за фотографирање на новороденчиња со костим за лав е изработена од супер мек капчиња памук, супер мека и еластична. Мека, пријателска за кожата, симпатична облека за лавови за новороденчиња, специјално дизајнирана за фотосесија за новороденчиња. Направете ја вашата фотографија за бебиња позабавна и симпатична со овој костим за лав за новороденчиња. М една големина погодна за 0-2 месеци бебе момчиња и девојчиња носат (Само За Повикување). €Нов Дизајн Бебе Фото Реквизит. Направете вашето бебе да стане помодерно, привлечно, убаво, многу ќе му се допадне на вашиот мал љубовник. Костим за Забава за новороденчиња, Реквизит За Фотографија За Бебиња, Реквизит За Фотографии За Бебиња, Совршен за Костим За Забава За Новороденчиња. +Супер мек и растеглив, рачно изработен костим за лав со еластична за удобно носење. +100% Рачно Изработена облека за капчиња со еластичен и дише дизајн, за удобно носење. Ве молиме измијте рачно во вода со благ детергент. Не може да се пере машина. ●Најдобра Вредност 1 Сет Бебе Лав Облека Реквизит. Овој костим за бебешки лав содржи плетен комбинезон + плетена лавска капа, куклата не е вклучена. Шорцеви.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат