0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Виската Рози Еспадрил Платно Клинови Шпанија Рачно изработени Пумпи За Клин Од Жена од 2 ° Со Органско Памучно Платно и Природен Среден Ѓон Од Јута За Сите Прилики: ?

Виската Рози Еспадрил Платно Клинови Шпанија Рачно изработени Пумпи За Клин Од Жена од 2 ° Со Органско Памучно Платно и

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Увезени. Гумен ѓон. Женски модни чевли : овие елегантни клинови пумпи се нашиот најпопуларен чевел досега. Нашите прекрасни Рози зашилен прст Против намалување на еспадрил клин пумпи се стил класици. Ги подигнавме овие чевли со малку дополнителен дрзок шарм, ги разгоревме со ласкава клин пета од 2°", ги завиткавме во 100% органско меко памучно платно и ги обложивме со кожа за малку дополнителен допир на луксуз. Рачно изработени со љубов : со внимателно избрани ткаенини овие женски чевли се направени со употреба на меки, дише 100% органски ПЛАТНО сертифицирани ГОТОВИ, амортизиран внатрешен ѓон кој обезбедува врвна удобност и 100% природен среден ѓон од јута. Рачно изработени во Шпанија. Елегантни класици : Дајте софистициран пресврт и додадете елегантен стил на сите ваши пролетни/летни облеки со клинови Од Рози. Ако го барате вистинското парче за да ја започнете новата сезона, започнете овде. Лесна грижа за вашите клинови еспадрили : Не трошете време со долги циклуси на перење и скапи производи. Овие женски модни чевли се безболни за чистење! Едноставно намачкајте со влажна крпа натопена во ладна вода. Исушете природно на свеж воздух. Никогаш не користете топлина или сушари-тие се вашиот непријател. Овие лесни, лизгачки пумпи се совршени за секоја пригода. Со супериорна изработка и дополнителна удобност, овие природни еспадрили ќе направат да се чувствувате како да одите на воздух секој пат кога ќе излезете. Секој пар Од Нашите Клинови За Жени Во Пубол е направен рачно во Шпанија. Како резултат на тоа, може да има мали варијации во големини. Ако сте помеѓу, препорачуваме да спуштите половина големина за најдобро вклопување. Виската Е Моден бренд со седиште Во Барселона кој гради. меѓународна репутација за чевли со врвен квалитет од 2014 година.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат