0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ДОИТОЛ Машки Подводни Пелени За Перење Возрасни Пелени За Возрасни Пелени Инконтиненција За Инконтиненција Долна Облека Абсорбента Подлога За Обновување Еднокра

ДОИТОЛ Машки Подводни Пелени За Перење Возрасни Пелени За Возрасни Пелени Инконтиненција За Инконтиненција Долна Облека Абсорбента

DEN 238.72
Достапно за нарачка

Залиха

Оваа пелена за возрасни за повеќекратна употреба е погодна за мажи, жени, адолесценти и постари пациенти. Исто така, има 2 реда копчиња за прицврстување напред, така што ќе можете да ја прилагодите висината на пелената. совршен за нежна заштита од инконтиненција, тежок проток на менструалниот циклус и постпартални издувни гасови. Овие еластични гаќички можат да одговараат на вашите нозе без да се грижите дали големината е преголема или премала. Тоа ви овозможува целосно да ја прилагодите големината на пелената, погодна за сите луѓе. Опис Дизајниран Со прилагодлив прицврстувач за прицврстување одговара на повеќето возрасни, што може да заштеди време и пари во потрага по различни големини. Висококвалитетните ткаенини не можат да имаат помалку хемикалии од еднократна употреба, но исто така можат да и дадат на вашата кожа најудобно чувство на допир. Карактеристики-Боја : Розова-Големина : 68х57см-Материјал : ПУЛ водоотпорна крпа+ облога од волна-Големина : 26. 72Х22. 40Х0. 20 инчи - оваа пелена за возрасни за повеќекратна употреба е погодна за мажи, жени, адолесценти и постари пациенти.- Има и 2 реда копчиња за прицврстување напред за да можете да ја прилагодите висината на пелената.- Ви овозможува целосно да ја прилагодите големината на пелената, погодна за сите луѓе.- Овие еластични гаќички можат да одговараат на вашите нозе без да се грижите дали големината е преголема или премала.- совршен за нежна заштита од инконтиненција, тежок проток на менструален циклус и постпартални издувни гасови. Пакет Вклучувајќи 1 х пелена за возрасни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат