0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тампа Беј Молња Двострано Градинарско Знаме

Тампа Беј Молња Двострано Градинарско Знаме

DEN 319.20
Достапно за нарачка

Залиха

12,5 во х 18 во Големина Со Горниот Пол Ракав за закачување Од Штандот За Градина (Додатоци Што се Продаваат Одделно). Изработен Од Двостран 2-Слоен 100% Полиестер со Зашиена Постава, Двојно Зашиено Периметарско Шиење, Увезено. Тампа Беј Молња Логоа Се Екран Печатени И Видливи И Читливи Правилно на Двете Страни. Совршен за Вашата Градина, Прозорец, Предниот Влез или Како Ѕид Што Виси. Официјално Лиценциран И Тим Одобрени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат