0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Балаку Миленичиња Поводник Автомобил Безбедносен Појас Додатоци Во Автомобилски Автомобил Поводник Автомобил Автомобил Безбедност Појас Сигурносен Појас Куче П

Балаку Миленичиња Поводник Автомобил Безбедносен Појас Додатоци Во Автомобилски Автомобил Поводник Автомобил Автомобил Безбедност

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

БЕЗБЕДЕН СИНЏИР АВТОМОБИЛ ПОВОДНИК дизајнот на влечниот синџир е разумен, што може да осигури дека кучето има одреден слободен простор и да избегне кучето да предизвика безбедносни проблеми. КУЧЕ АВТОМОБИЛ ПОЈАС Надворешен Поводник За Автомобил За Кучиња Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, може добро да се нанесе на вашето домашно милениче. БЕЗБЕДНОСЕН ПОЈАС ЗА КУЧИЊА Лесен за употреба и отстранување, многу практичен и издржлив за трајна употреба. Тоа ќе го задржи вашето домашно милениче безбедно на седиштето додека возите. АВТОМОБИЛ БЕЗБЕДНОСТ ТЕМПЕРАМЕНТ поводникот за домашни миленици е неопходност за домашните миленици да се качат на автомобилот, што може да ве заштити вас и безбедноста на вашето домашно милениче. БЕЗБЕДНОСЕН ПОЈАС ЗА МАЧКИ Безбедносен Појас за Потпирање На Автомобил за Кучиња научниот и разумен дизајн го прави многу погоден за домашни миленици. Ова јаже за влечење е многу лесно по тежина, погодно за надворешна употреба. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Безбедносниот Појас На Кучето - со цврста изработка, може да ја обезбеди неговата издржливост и практичност. Може ефикасно да избегне хаос предизвикан од вашите миленици кои трчаат наоколу во појасот на возилото на кученцето во автомобилот. - Не ' рѓосува, обезбојува или пука. Тоа ќе го задржи вашето домашно милениче безбедно на седиштата додека возите Воздржаност За Безбедност На Кучешки Автомобили. - Мазни, заоблени рабови, погодни за кожата и безбедни за ракување, многу практичен заменлив појас за кучиња. - Големина : 80, 00Х1, 10Х1, 00см/31, 44Х0, 43Х0 професионален поводник за автомобил за кучиња. - Со лесен и компактен дизајн на големина, може да биде лесно да се земе пети. Разумниот дизајн го олеснува користењето и може да ви помогне да го заштитите безбедносниот појас за мачки на вашите миленици. - Материјал : нерѓосувачки челик мачка автомобил воздржаност темперамент-Изработени од премија нерѓосувачки челик материјал, кој може да биде за време кутре снабдување. - Боја : Сребрен Автомобил Безбедносен Ремен Информации За Стоки Удобен појас за седишта За кучиња Ова е многу практичен Синџир За Влечење Кучиња За Автомобили што ќе ви донесе поголема погодност.заменлив безбедносен појас за кучиња дизајнот на производот е разумен и должината е умерена, што може да му даде на кучето одредена слобода додека избегнува оштетување во автомобилот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат