0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Клиспид 24 парчиња Освежувачи На Чевли Топки Неутрализирачки Топчиња За Мирис Дезодорирачи На Чевли Освежувачи На Воздух Дезодорирачки Топчиња за Чанти За Теретан

Клиспид 24 парчиња Освежувачи На Чевли Топки Неутрализирачки Топчиња За Мирис Дезодорирачи На Чевли Освежувачи На Воздух Дезодорирачки

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Корисни Топчиња За Дезодорирање : овие топчиња за дезодоранси имаат добра функција и лесно можете да го решите проблемот со мирисот на чевлите што предизвикува чевли, чанти за вежбање и шкафчиња. Пристојна Количина : Доволно топчиња за дезодоранси за отстранување на мирис за да ги задржите чевлите, или чантите за вежбање имаат свеж мирис во текот на целата година. Лесен за Употреба : Компактна големина и лесен, лесен за употреба, кој лесно може да се стави во мал простор. вашите општи потреби за освежување, попрофесионални и практични. Широко Се Користат : овие топчиња за дезодоранси, исто така, можат да бидат освежување на вашиот автомобил, шкафчиња за училиште, торби за вежбање, домашни плакари, канцелариски ормари и ленени фиоки. Лесен За Употреба : за отворање и активирање, ставете ги топчињата за освежување чевли во секој чевел и тој ќе почне да работи. По цела ноќ, можете да го започнете денот со свежи чевли. Опис24 парчиња Освежувачи На Чевли Топки Неутрализирачки Топчиња За Мирис Дезодоранси За Чевли Освежувачи На Воздух Дезодорирачки Топчиња За Чанти За Теретана Во Кабинеткарактеристики-Материјал : Пп и Дезодоранси-Големина : 4, 0Х4, 0Х4, 0см/1, 6Х1, 6Х1, 6инпакет Вклучувајќи 24 х Дезодоранси Топчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат