0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Глејкер Електричен Брич За Мажи, Безжичен Ротационен Машки Електронски Брич За Полнење Со Тример за Коса на Носот &засилувач; Скокачки Тример и Торба За Складирање

Глејкер Електричен Брич За Мажи, Безжичен Ротационен Машки Електронски Брич За Полнење Со Тример за Коса на Носот &засилувач;

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

●Машки Комплет За Чешлање Дома И Во Движење Qlaker mens електричен брич и комплет за тример за коса за нос е прекрасен комплет за бричење за вашата рутина за бричење. Меката тоалетна торба во комплетот го штити електричниот машина за бричење и тример за коса за уши од носење и ја прави вашата бања да изгледа организирана, елегантна како вашиот стил. Со дополнителен простор за масло и крем за бричење со големина на патување, тоа е вашиот совршен комплет за чешлање во движење за патувања или службени патувања. €Чисто и Удобно Бричење●3d ротирачката машка електрична машина за бричење 5 насочна флексија и пловечка глава за бричење може беспрекорно да се лизга низ контурите на лицето за да постигне чисто, но не исклучително блиско бричење, така што вашата кожа останува удобна. Заоблените Сафебалди на машкиот електричен брич ефикасно спречуваат прекари, исеченици и иритација, давајќи ви мир на умот при секоја употреба. ●Еден Допир За Отворање На Скокачки Тример●скокачкиот тример за самоострување изграден со електричен брич е дизајниран за прецизно обликување на брадата и бакенбарите и создавање стилови на редење. Целиот машки електричен комплет за бричење вклучува 3Д ротирачки електричен брич за мажи, тример за коса за нос/уво, мала пренослива торба за тоалет, четка за чистење, USB кабел за полнење и 2 заштитни капачиња. ●Влажно/Суво Бричење Е водоотпорно, овие машки електрични жилети за бричење може да се користат за време на туширање што ви носи освежително влажно бричење со пена или гел, но сепак е погодно и за практично суво бричење. Тримерот за коса на носот што доаѓа со безжичниот електричен брич е поддржан од batt батерија и може да се користи само со сува коса. €1.5 H Брзо Полнење и ЛЦД-Екран Q менс електричниот брич на полнење може целосно да се наполни со обезбедениот USB кабел за полнење во 1.5 H и поддржува 90min безжична употреба (околу 30 бричи). Може да се користи со или без кабел. ●Ѕидниот Адаптер не е вклучен q. Преостанатиот процент на батерија прикажан на лцд-екранот на овој електричен брич за мажи ќе ве потсети на полнење кога е со мала моќност. 1. Комплетни комплети за чешлање, вклучувајќи електричен брич и тример за коса за нос и уво. 2. Торба за складирање авиалбл-идеален за чешлање во движење. 3. Скокачки тример-дизајниран за прецизно обликување на брадата и бакенбарите и креирајте стилови на редење. 4. 5 насочни пловечки сечила. 5. Голем лцд-дисплеј. 6. Тежок мотор. 7. IPX6 водоотпорен-совршен за влажно и суво бричење. 8. Безбедност патување заклучување дизајн. 1. Електричен Машки Брич. 2. Носот И Увото Коса Тример. 3. ЕВА Торба За Складирање. 4. Алкална Батерија за Тример за Коса На Носот. 5. Четка За Чистење. 6. УСБ Кабел За Полнење. 7. Мулти-јазичен Упатство За Употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат