0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Накит Алатки 4 ЏЕНИ КАЛИПЕР : Непарен Нога Фирма Заеднички 100мм

Накит Алатки 4 ЏЕНИ КАЛИПЕР : Непарен Нога Фирма Заеднички 100мм

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Фиксна заеднички џени дебеломер се специјално дизајнирани да го лоцираат центарот на круг или квадратен дел од челик. Фиксна заеднички џени дебеломер се специјално дизајнирани да го лоцираат центарот на круг или квадратен дел од челик. Ногата што ја држи прилагодливата точка е поместена со лоцирачката навртка вградена во права нога. Познат и како хермафродитни дебеломер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат