0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хомојојо Кофа За Чување Слама Контејнери За Закуски Висечки Корпи За Растенија Корпи Одatан Украсни Корпи Материјали За Складирање Корпи За Отпадоци Ткаени Попреч?

Хомојојо Кофа За Чување Слама Контејнери За Закуски Висечки Корпи За Растенија Корпи Одatан Украсни Корпи Материјали За Складирање

DEN 213.44
Достапно за нарачка

Залиха

Бонбони Кошница : елементите за ткаење се модерни, убави и едноставни. Значи, вашиот дом може добро да одговара. Кујна За Складирање Кошница : материјалот е флексибилен, силен и издржлив и не е лесен за кршење. Ткаена Корпа За Отпад : Обезбедете погодност за вашиот дом да поставува предмети, не мора да се грижите за тривијалниот неред на семејството никаде да не биде поставен. Корпа За Контејнери за ужина : Обезбедете погодност за вашиот дом да поставува предмети, повеќе не мора да се грижите за тривијалниот неред на семејството никаде да не биде поставен. Корпа за отпад : оваа стилска корпа за складирање е изработена од материјали. Не грижете се дали е нездраво ако го користите некое време, тоа е , а големината е погодна за употреба како корпа за отпадоци, корпа за складирање весници и книги. рачно ткаена корпа за отпадоци. кошница за складирање. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Корпата За Складирање - Големина : 26, 00Х26, 00Х18, 00см/10, 22Х10, 22Х7 KАНСКИ Корпи. - Најдобар подарок : а за деца, семејство и пријатели. Многу е погодно да им дадете рачно ткаена корпа за отпадоци "уреден дом". - Материјал : Snан Закуска Контејнер кошница. - Ткаени елементи го прават модерен, и тоа е Мулти-функционална кошница За Складирање Десктоп Складирање. - Оваа стилска корпа за складирање е изработена од материјали. Не грижете се дали ќе биде нездраво ако го користите некое време, тој е издржлив, а големината е погодна за употреба како корпа за отпадоци, корпа за складирање весници и книги плетена корпа за ѓубре. - Обезбедете погодност за вашиот дом да поставува предмети, повеќе не мора да се грижите за тривијалниот неред на семејството никаде да се стави Корпа Со Овошје. - Лесно се совпаѓа, оваа корпа лесно може да се совпадне со различни стилови на украсување на домот. Неговиот извонреден дизајн дефинитивно ќе ги направи сите да го сакаат плетена корпа за отпадна хартија.Опис на стоката кошница За Појадок Зошто не ја одберете?.растителна корпа изработена е од материјали.декоративна корпа за отпадоци нема каде да ги ставите книгите, весниците и несаканите предмети дома? Дали сеуште се грижите за губење на работите? Оваа корпа со голем капацитет ќе ги реши горенаведените проблеми.Растителна Контејнерска корпа тоа може да одговара на секој стил на вашиот дом.Едноставна Кошница Голем капацитет, не е лесно да се оштети.ткаени корпи за складирање ткаената трева ја прави едноставна и елегантна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат