0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
TenCloud Бендови Компатибилен Со Garmin Ferrunner 35 30 Smartwatch Цврст Нерѓосувачки Челик Нараквица Линк Метал Часовник Бенд За Претходник 35 Паметен Часовник

TenCloud Бендови Компатибилен Со Garmin Ferrunner 35 30 Smartwatch Цврст Нерѓосувачки Челик Нараквица Линк Метал Часовник Бенд

DEN 223.68
Достапно за нарачка

Залиха

[Совршено Вклопување] претходникот 35 бендови работи За Претходник 35 Паметен Часовник, Совршено компатибилен Со Garmin Ferrunner 35 30 Smartwatch Пристап S10. [Висок Квалитет] Претходникот 35 Паметни Часовници Се изработени од врвен нерѓосувачки челик. Добро полирани кои обезбедуваат животно време на ременот, потрајни и никогаш нема да станат ' рѓосани. Лесен и тежок, стилскиот Претходник 35 бендови за часовници одговараат на секоја пригода. [Прилагодлива Големина] Одговара на зглобот 5,5"-8,5". Претходникот 35 метален ремен вкупна должина 186 мм долга. 2* шрафцигери и 1* вклучена алатка за инсталирање. Лесно се склопува и отстранува преку иглички, со шрафцигери. # Ве молиме кажете ни дали ви требаат дополнителни врски . [Уникатен Затворач За Преклопување На Пеперутка] Усвојува затворач за преклопување со двојно копче, затворач безбедно и спречува олабавување автоматски, лесно за преземање / отстранување. Променете го изгледот и чувството на часовникот ,ажурирајте го вашиот стил брзо. [Пакување Содржина] 1 x види бенд &2x шрафцигери &1x инсталирате алатка & 1x отстрани алатка со дополнителни 3x иглички вклучени. ЗАБЕЛЕШКА : Garmin Ferrunner 35 30 Пристап S10 Паметен Часовник не се вклучени. Ве молиме кажете ни дали ви требаат дополнителни врски За Х-големи зглобови. Ten Cloud Компатибилен Со Garmin Ferrunner 35 30, Ferrunner 35 Watch Band Линк Цврст Нерѓосувачки Челик Метал Замена Прилагодлив Ремен одговара Ferrunner 35 30 Пристап S10 smart Watch спецификација>Компатибилен Со Garmin Ferrunner 35, исто така, одговара За Претходник 30 И Пристап S10 Паметен Часовник>Материјал : Нерѓосувачки Челик>Тока : Двојно преклопен затворач>Боја : Црна, Сребрена, Роза злато>Прилагодлива Големина : вклопи 5,5"-8,5" Зглоб. Металниот ремен Т-Рекс вкупна должина 186 мм долга. 2* шрафцигери и 1* вклучена алатка за инсталирање. Лесно се склопува и отстранува преку иглички, со шрафцигери.>Пакување Содржина : 1 x Види Бенд &2x Шрафцигери &1x инсталирате алатка и Инструкции & 1x отстрани алатка со дополнителни 3x иглички вклучени. ЗАБЕЛЕШКА : Претходник 35 Паметен Часовник не е вклучен. Ве молиме кажете ни дали ви требаат дополнителни врски За Х-големи зглобови.Карактеристики : двојно преклопен затворач, цврсто затворен и спречува олабавување автоматски, лесно за преземање / отстранување.Дизајнот за затворање на бравата Со пеперутка со брзо ослободување може да го направи вашиот претходник 35 часовникот За Паметни Часовници изгледа поделикатна личност.Класичниот стил на метална лента за часовници одговара на повеќето прилики во животот, од секојдневен до свечен. Едноставните и течни облини го прават вашиот паметен часовник да изгледа помодерно и пристојно, достапно и за мажи и за жени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат