0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Исцели Постпартална Поддршка Појас Половината Тример Појас Половината Бременост Појас Обликувана Облека За Жени Контрола На Стомакот Фајас Пара Аделгазар Ла Бар?

Исцели Постпартална Поддршка Појас Половината Тример Појас Половината Бременост Појас Обликувана Облека За Жени Контрола На

DEN 985.60
Достапно за нарачка

Залиха

ПОСТПАРТАЛЕН РЕМЕН за ОБНОВУВАЊЕ Дизајн За Перење И повеќекратна употреба, за употреба. КАРЛИЧЕН ПОЈАС ПО БРЕМЕНОСТА Прилагодливи 3 реда кука очи, висока еластична слободна поддршка. ПОСТПАРТАЛНО ЗАКРЕПНУВАЊЕ СТОМАКОТ ПОЛОВИНАТА СТОМАКОТ појас Дизајн Што Може Да Се Пере и еднократно, за издржлив за употреба. ПОСТПАРТАЛЕН СТОМАЧЕН ПОЈАС користи Лесна, дише и еластична ткаенина и прилагодлив дизајн на затворање, за лесно и удобно носење. ПОЈАС за СЛАБЕЕЊЕ исто така, може да помогне да се поправи држењето на телото и да се намали болката во половината. Контракција облека. Пакет Листа 1 * Половината Стомак Слабеење Дише Обликувана Облека Обликувач Корсет Појас-Големина XL (Црна) Карактеристики-Боја : Црна стомак тример бенд. - Материјал : издржлив здрав полиамид женски појас. - Големина : XL појас за тример за половината. - Дизајн за перење и повеќекратна употреба, за издржлив за употреба жени со стомачен појас. - Може ефикасно да им помогне на пуерперите да ја обноват својата фигура за слабеење пред бебето и да ја направат лабавата кожа на стомакот затегната и еластична лента за поддршка на стомакот. Големина (См) Висина (См) Бешеит (инч)Тежина (кг) Л5922.51. 9-2. 247. 5-55ХЛ6322. 52. 2-2. 455-65ХХЛ6822. 52. 4-2 ослабен појас за слабеење. - Исто така може да помогне да се поправи држењето на телото и да се намали болката во половината обликувач на телото на ременот. - Прилагодлив 3 реда кука и очи, висок еластичен бесплатен појас за поддршка по породувањето. Параметри појас бро за жени - лесна, дише и еластична ткаенина и прилагодлив дизајн на затворање, за лесни и удобни за носење корсет појаси.Опис на стокатаобликувач На телото На Ременот Сега, Ќе ви препорачаме појас за појас за поддршка по породувањето, кој вклучува еден појас на стомакот, изработен од полиамидни материјали И има ултра тенок, дише и еластичен дизајн, за да им помогне на пуерперите да ја обноват својата фигура за слабеење пред бебето и да ја направат лабавата кожа на стомакот затегната и еластична без никакви оштетувања.постпартален појас со добар ефект на слабеење и лесен и удобен за носење, навистина е прекрасен постпартален ремен за опоравување по избор.појас за слабеење во тоа време, збир на прекрасен постпартален појас за поддршка на девојките е неопходност за нив.ослабен појас за слабеење сите знаеме дека фигурата на пуерперите ќе биде надвор од форма по породувањето, а нивниот стомак, стомак и карлица ќе попуштат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат