0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
0,4 мм Млазница 1,75 Мм Филамент Топол Крај Комплет ЗА P802M P802MA MK8 3d Печатач Екструдер 3d Печатач Додаток Делови Комплет

0,4 мм Млазница 1,75 Мм Филамент Топол Крај Комплет ЗА P802M P802MA MK8 3d Печатач Екструдер 3d Печатач Додаток Делови Комплет

DEN 161.44
Достапно за нарачка

Залиха

Предметот е добар квалитет.Тестирано пред испорака. Референтна тежина на пакетот : Тежина : 0,041 кг (0,09 фунти.). Обично Проценето Време На Испорака : 7-24 дена (може да се следи) - ние исто така обезбедуваме брза услуга за Испорака користете DHL или UPS : 2-7 дена.(со исклучок на времето на ракување). Ако износот на нарачката над 120 УСД во нашата продавница, ние ќе користиме брза услуга за Испорака бесплатно. Производите од редок тип обезбедуваат - - - - - пребарување клучен збор или модел на Производ ,како што се"РФ кабел" или "конектор" нашата продавница, може да најдете некои производи Од Редок тип. Или без двоумење испратете ни е-пошта за моделот На Производот, ние ќе ви ја испратиме врската директно до вас. Ние придававме големо значење на соработката со секој клиент.секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме.имајте одличен ден!. Ние ќе го тестираме пред пратката. Референтна Тежина : 0,041 кг (0,09 фунти.) Спецификации : Погоден За : Mk8 P802 M P802 MA Тежина : прибл. 38 G Компоненти : Млазница, Греење Алуминиум, Топлинска Изолација Цевка, NTC Грлото Цевка Млазницата : 0,4 mm 1 X 3 D Печатач Додаток Комплет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат