0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Силвестер Кат Студио Лоби Картичка Публицитет Уште-Ворнер Браќа

Силвестер Кат Студио Лоби Картичка Публицитет Уште-Ворнер Браќа

DEN 1840.00
Достапно за нарачка

Залиха

Гроздобер лоби картичка публицитет уште. Прилагодено тројно сплетено за ваша погодност. Многу достапни колекционерски предмети. Популарен кај љубителите На Анимација и Цртани Филмови. Силвестер, КАТ, Ворнер Брос Сувенири. Одличен Подарок. Ова Е студио лоби картичка публицитет уште. Се користеше за промовирање на краткиот цртан филм прикажан во театарот. Често гледани зад стаклен прозорец во близина на прозорецот на благајните, овие фотографии за публицитет се многу прифатливи спомени од цртаниот филм. Создадени во студиото како сјајни 8 х 10 инчи, тие се индивидуално сплетени на 16 х 14 инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат