0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PopSockets Телефонски Паричник, Држач За Телефонска Картичка, Компатибилен Со Безжично Полнење, Паричник Компатибилен Со MagSafe-Periwinkle

PopSockets Телефонски Паричник, Држач За Телефонска Картичка, Компатибилен Со Безжично Полнење, Паричник Компатибилен Со MagSafe-Periwinkle

DEN 489.44
Достапно за нарачка

Залиха

Нашите издржливи Pop Sockets паричник ние го нарекуваме нашиот "Pop Wallet" е елегантен и сигурен начин за носење на вашите картички заедно со вашиот телефон. Безжично наполнете го телефонот со едноставно лизгање од паричникот на магнетниот телефон и поставување на држач за безжично полнење. Паричникот со магнетни Пукнатини може да собере до три картички кои се заштитени од магнетите додека се наоѓаат во паричникот на куќиштето на телефонот. Pop Sockets телефонски паричник е компатибилен Со Pop Sockets s монтирања и случаи За Mag Safe, безжични полначи, и не-Pop Sockets случаи компатибилен Со Mag Safe. За да го отстраните држачот за телефонска картичка, едноставно магнетно откачете го паричникот за безжично полнење. Паричникот мора да се отстрани за безжично полнење или користење на додатоци За Магсафе. Телефонски Паричник.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат