0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2023 Лента За Дипломирање, Бела Лента За Дипломирање Со Златни Букви за Забава За Завиткување Подароци За Завиткување На Подароци Декорација на Забава 0. 4инхх10јард

2023 Лента За Дипломирање, Бела Лента За Дипломирање Со Златни Букви за Забава За Завиткување Подароци За Завиткување На Подароци

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Големина на производот : лентата за украсување на дипломирањето е со димензии околу 0, 4 инчи 10 јарди. Подготовка за активност за дипломирање на училиште или класа. Материјал на производот : белата лента за дипломирање е изработена од 100% полиестер. Мазна и без брчки со прекрасен сјај. Перење, без намалување, без избледување. Прекрасен Дизајн : Нашите панделки за дипломирање се прекрасно фолија со печат за висококвалитетен изглед и совршени за Вашата Тема За Дипломирање. Широка Примена : овие панделки за декорација на дипломирање може да се користат за завршување на подароци, занаети со ленти, украси за забави, бележници, украси за шишиња, занаети за пекари итн. Погоден За : за љубителите НА уметнички ДЕЛА, овој честитки декоративните панделки се добар избор, можете да ги користите за да направите лакови за украсување на вашиот дом, лакови за коса, венци или завиткани кутии за подароци, букети, што одговараат на вашите различни потреби. Спецификација : Боја : бел Материјал : Големина На Производ од полиестер : 0, 4 инчи 10 јарди детали за пакетот : 1 х Лента За дипломирање Забелешка : Поради рачно мерење, големината и тежината може да имаат одредена грешка. Поради разликата помеѓу различните монитори, може да постои мала разлика во бојата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат