0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
25 Парчиња Мачка Играчка За Џвакање Мачка Играчка Интерактивни Играчки За Мачиња Исполнети Со Маче Меки Памучни Играчки За Мачки Во Затворен Простор Маче, Избрани И

25 Парчиња Мачка Играчка За Џвакање Мачка Играчка Интерактивни Играчки За Мачиња Исполнети Со Маче Меки Памучни Играчки За Мачки

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Количина и Стил : во пакувањето има 25 различни стилови на играчки од коча билка, вклучувајќи алпака, диносаурус, пилешко, крокодил и други животни со светли бои; Доволна количина и разни стилови можат да ги задоволат дневните потреби за игра и украсување на домот на мачките. Содржи Мачка Нане : играчките за џвакање на мачки содржат коча билка, која може да го ублажи заморот и депресијата на мачките, да им помогне да се релаксираат, да го одржуваат менталното здравје и да ја мобилизираат енергијата. Безбедна и Цврста : изработена од квалитетни и меки ткаенини, оваа играчка за мачки со коча билка е сигурна и без мирис, што може да му обезбеди на вашиот крзнен пријател удобен допир; тесната шиење гарантира дека памучната подлога внатре нема да испадне, а мачката може лесно да игра. Соодветна Големина : големината на играчката маче маче е мала, а тежината е мала, погодна за мачиња над 6 месеци; можете исто така лесно да ги чувате во гнездо или фиока за мачки; Забелешка : различни стилови на играчки имаат малку различни големини. Идеален Подарок : мачките имаат инстинкт на шлаканица и удирање; Овие слатки играчки за коча билка за мачки во затворен простор можат да обезбедат лесен начин за вашата мачка да ја ублажи досадата; покрај тоа, тие исто така можат да се дадат како подароци на семејството, пријателот, соседот и другите луѓе кои имаат мачки. Карактеристики : играчките За заби За Мачки имаат прекрасни форми и светли бои, кои лесно го привлекуваат вниманието на мачките. Тие исто така содржат мачка нане, што може добро да го ублажи заморот. Коча билка мачка интерактивните играчки може да се применат како играчки за миленичиња, украси за домови, подароци за одмор и многу повеќе за да се задоволат различните потреби. Спецификации : Материјал : Памук, боја на коча билка : Како што е прикажано На сликата Пакетот вклучува : 25 х Белешки за играчки За џвакање Коча билка : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат