0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
FEELDO Автомобил Обратен Заден Поглед Камера За Mitsubishi Outlander Спорт ASX RVR 2011~2015 Водоотпорен

FEELDO Автомобил Обратен Заден Поглед Камера За Mitsubishi Outlander Спорт ASX RVR 2011~2015 Водоотпорен

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Сензор за слика 1/4 инчен CMOS PC7070. Материјали за леќи 100% Стакло. Ефективни пиксели 640*480 пиксели. Агол На Гледање на полето 170дег (Дијагонала),138дег(Ж),125дег (В). Поддршка За Ноќно Гледање. Општа Компатибилност Со Информации За Mitsubishi Outlander Спорт ASX RVR 2011~2015 Спецификации Сензор За Слика 1/4 инчен CMOS PC7070 материјали за Леќи 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 Пиксели Хоризонтални резолуции 480tv линии Агол На Гледање На Полето 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Поддршка За Ноќно Гледање објектив Со Led Светло Без Поддршка За Водич За Паркирање Прекинувач За Водич За Водич Нема огледало огледало на СЛИКАТА/оригинален Прекинувач Без Тв Систем Ntsc видео ИЗЛЕЗ CVBS RCA КОНЕКТОР(1.0 vp-P,70ohm) минимално осветлување 0.01 lux/f=1.2(0 Lux со ir вклучен) напојување dc12v потрошувачка на енергија 120ma работна температура-20c~75c,rh 95% Max Температура на складирање-40с~80с,Рх 95% МАКСИМАЛНА водоотпорна стапка ип67/ип68.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат