0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЈУСТВЕИКСИНГ Кат Четка Хепа Филтер Робот Правосмукалка Замена Делови Додаток Комплет Одговара За Тинеко ИФЛОР Правосмукалка Делови

ЈУСТВЕИКСИНГ Кат Четка Хепа Филтер Робот Правосмукалка Замена Делови Додаток Комплет Одговара За Тинеко ИФЛОР Правосмукалка

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Додатоците за замена се изработени од висококвалитетни еколошки материјали со висока јачина, кои не само што се издржливи и безбедни, туку и лесни за расклопување и склопување. Изработен е од висококвалитетни материјали, силен и издржлив и има долг работен век. Исклучителна и деликатна, многу усогласена со опремата. Лесно и ефикасно е да се отстрани ѓубрето од аглите и страните, особено косата и влакната од домашни миленици, без да се оштети подот и мебелот, обезбедувајќи тивко работење. Микрофибер со висока густина, погоден за тврди подови, како што се дрвени подови, мермер, керамички плочки итн. Квалитетот на нашите производи е сигурен, а висококвалитетните материјали се вашиот најдобар избор, што совршено одговара на деловите што треба да ги замените.Погоден одговара ЗА ТИНЕКО КАТ ЕДЕН безжичен робот правосмукалка.Тип на компонента за правосмукалка : тип на четка : Делови За Правосмукалкабојка : сива + уцена : пластика + суперфини влакна Содржина на пакување : 2 x валјак четка4 x филтер1 x четкасамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните монитори може да предизвикаат бојата на предметите на сликата да биде малку поинаква од вистинскиот објект. Дозволената грешка во мерењето е +/- 1-3см.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат