0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Изолиран Систем 5 Работна Ракавица Со Безбедносна Манжетна

Изолиран Систем 5 Работна Ракавица Со Безбедносна Манжетна

DEN 399.84
Достапно за нарачка

Залиха

70% Памук / 21% Полиестер / 5% Кожа / 4% Полиуретан. Увезени. Повлечете го затворањето. Рачно Миење. Издржлива памучна патка со Систем 5 синтетичка Кожна дланка и велур кравји дланки закрпи. Ц100 3М Тинзулатна изолација, четкана поли постава. Лесно на безбедносната манжетна, систем 5 заштита На зглобовите Од Синтетичка Кожа. Школка : издржлива памучна патка со жито кравјо дланка и велур кравјо дланка закрпи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат