0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ДОИТУЛ 9 парчиња Препорачани Четки За Заби За Чистење Се Справуваат Со Преносливо Дете Орална Нега За Обука Мешани Четки За Стоматолог Четка За Заби Дополнителна Ч?

ДОИТУЛ 9 парчиња Препорачани Четки За Заби За Чистење Се Справуваат Со Преносливо Дете Орална Нега За Обука Мешани Четки За

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Четки за заби за патување : Четка За Заби За Протези Ова Е Забавен Начин За Поттикнување На Добри Навики За Орална Нега Рано за Децата. Мека Не Ги Стимулира Непцата, Бебето Четкање Поудобно. Пренослива Детска Четка За Заби : вклучени Се Доволно квалитети, доволна количина може да ги задоволи вашите барања за количина. Brономска Четка за Заби : comfortableономски дизајн, удобен за држење, погоден за малите раце на вашите деца. Детската Четка за Заби е издржлива. Детска Четка За Заби За Домаќинство : Здрави материјали, Четка За Деца За деца е безбедна и безбедна, може да биде со доверба. Рачна Детска Четка За Заби : дизајн На Креативна форма, послатка и уникатна, вашите деца ќе ги сакаат. Главата на мини четката може да се исчисти и длабоко во устата. Пакет Листа 9 х Четки Карактеристики-Креативен дизајн, креативен и прекрасен, тие ќе ги натераат вашите деца да се заљубат во чистење на забите патуваат четки за заби. - Материјал : пп чувствителна четка за заби-Боја : мешана боја секојдневна употреба детска четка за заби-Доволно четки за заби, лесни за замена. Исто така, може да ги споделите со вашите пријатели или семејства кои имаат деца деца чисти алатки за заби. - Comfortableономски дизајн, удобен за држење, погоден за малите раце на вашите деца. Детска Четка за Заби е издржлива мека четка детски четки за заби. - Имаат ултра фини четки се грижи за устата и забите на вашите деца рачна детска четка за заби. - Материјал од висока класа и фина изработка, издржлив и практичен за долготрајна употреба удобна детска четка за заби. - Големина : 7, 50Х7, 00Х2, 00см/2, 95Х2, 75Х0 детска четка за заби.Информации За стоки Четка За Заби За Мали Деца Специјално дизајнирана Да го заштити здравјето на забите на вашите деца.стоматолошка четка за заби главата на мини четката исто така може да се исчисти длабоко во устата.детските алатки за чистење на забите ултра-фини еластични ефикасно достигнуваат помеѓу забите и ја отстрануваат плаката.чувствителната четка За Заби Детските Четки за Заби се исто така корисни за намалување на toothache.travel четка За заби handономски дизајнираната рачка обезбедува удобност и леснотија при четкање.рачна четка За заби дизајн На Креативна форма, послатка и уникатна, вашите деца ќе сакаат them.travel детска четка За заби Прекрасен изглед, обезбедете ја нивната популарност кај децата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат