0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
РЕМЕН ЗА Камера VKO, Ремен За Вратот На Ременот За Вратот На Камерата Со Јаже Компатибилен Со Sony Canon Никон Fuji Mirrless DSLR SLR Камера 100cm Кафе

РЕМЕН ЗА Камера VKO, Ремен За Вратот На Ременот За Вратот На Камерата Со Јаже Компатибилен Со Sony Canon Никон Fuji Mirrless

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

РЕМЕНОТ ЗА Камера СО Меко Јаже ВКО е најдобриот избор за вашиот фотографски живот, кој е дизајниран да ги одржува вашите камери DSLR/SLR удобно безбедни додека ги држите. Тоа е едноставно, удобно и силно. Дајте си дел од умот на наједноставен начин на располагање. Јаже со висока јачина и врвна микрофибер кожа за стегање на место и нудат совршено вклопување. Дијаметар од 12 мм и квалитетно меко најлонско јаже со должина од 100 см, Го Направија удобно и издржливо. Совршен занает за бод на кожа од микрофибер, прстен од нерѓосувачки челик . Тој нуди голема мека удобност и сигурност околу вашиот зглоб , вратот или рамото.;. Тоа е удобен и издржлив начин, тежи само 1,58 унца (45гр). УДОБНО : Изработено од издржлива кожа од микрофибер и најлон,нуди голема удобност и сигурност околу вратот или рамото. ТЕЖИНА : мек удобен и издржлив начин, тежи само 1,58 унца (45гр). СИЛЕН : премиум дијаметар на најлонско јаже приближно 12мм, направете ја безбедноста при држење на камерата. ДОЛЖИНА : Приближно 100 см/39 инчи, тоа е ergономија за сите мали камери со о-прстен дупка. ДИЗАЈН КОНЦЕПТ : Прилагодувањето на рачниот стисок за да ја држите камерата цврста на дланката помага да се намали напрегањето и Да се Подобри Поддршката по долгиот ден фотографирање и патување. 1 x VKO VNS-LCCO Ремен За Камера За Кафе (други додатоци не се вклучени). Компатибилен листа : .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат