0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Орка Алуминиум Антена Носителот

Орка Алуминиум Антена Носителот

DEN 1320.00
Достапно за нарачка

Залиха

Се користи За : Антени, лцд екрани, ЛЕД светлина и други додатоци. Материјал : Алуминиум. Димензии( Lx Wx H) : 8.2 x 3.5 x 3.5 cm (3.23 x 1.38 x 1.38"). Тежина : 0,04 кг (0,09 фунти). Новиот Држач За Антена Орка е изработен од цврст алуминиум и е дизајниран да помогне во монтирање антени, лцд-екрани, ЛЕД-светлина и други додатоци на Аудио Кеси Орка и ОРКАРТ (ИЛИ-48). Држачот ЗА Антена ИЛИ-150 може лесно да се закачи на уникатната цврста рамка За Аудио Кеси Орка. ОР-150 вклучува ремен за прицврстување на кука и јамка за максимална безбедност и безбедност и ги содржи следните опции за монтирање. BNC дупка 1/4 " теми 3/8 инчен теми.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат