0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
5 Пински Обратен Кабел За Продолжување На Камерата, 5 Пински Машки До Женски Видео Кабел Со Заден Поглед Погоден, За Кабел За Резервна Камера За Возење Рекордер

5 Пински Обратен Кабел За Продолжување На Камерата, 5 Пински Машки До Женски Видео Кабел Со Заден Поглед Погоден, За Кабел За

DEN 143.84
Достапно за нарачка

Залиха

®Отпорен на временски услови и Отпорен на Удари : 5-пински кабел за камера за рикверц од машки до женски приклучок е отпорен на временски услови и отпорен на удари, погоден за надворешна употреба, за враќање на видео слики, погоден за повеќето уреди поврзани со помош на камера за заден преглед со 5-пински конектор. Должина : 13 FT/4 M. € Висок Квалитет q : 100% заштитен обезбедува одлична заштита ОД пречки НА ЕМИ/РФИ. Има подобар имунитет на нарушувања на колото на возилото од нормалните АВ кабли. Изработена од еколошки ПВЦ и висококвалитетна чиста бакарна жица, струјата на пренос е силна. Има карактеристики на анти-стареење, антикорозија, отпорност на пукнатини, отпорност на абење, повеќе отпорен на пламен и побезбеден. €Предности : 5-пински видео кабел од машки до женски заден поглед (13 FT/4 M), лесен за инсталирање, приклучување и репродукција, нема потреба да го сечете кабелот. Нема потреба да ги менувате жиците. Прецизна изработка, близок контакт и стабилен менувач, без ' рѓа, тоа е првиот избор за камери за рикверц на пренос со висока дефиниција за автомобил. +Широки Апликации : овој 5-пински продолжен кабел е погоден за резервни камери на автомобили, камиони, кампери Или приколки, камери со заден поглед со 5-пински конектори, камери со цртички, резервни камери за заден поглед, аудио и видео и многу повеќе. Ве молиме обрнете внимание на конфигурацијата на иглата и изберете го точниот кабел. ●Содржина на пакетот q : 1 x 5-пински машки-до-женски обратна камера. со нашата 90-дневна гаранција без грижи и пријателска услуга. Опис На производот Име : 5 пински Машки до женски кабел За резервна камера Функција : оригиналниот дизајн на кабелот совршено одговара на кабелот на задната камера, приклучете го и играјте директно, нема потреба да го сечете кабелот, отпорен на временски услови, отпорен на удари, отпорен на прашина, отпорен на масло, многу погоден за надворешна употреба. Овој 5-пински продолжен кабел е погоден за употреба со камери со цртички, камери за рикверц и камери за заден поглед на вашиот автомобил, камион, кампер или приколка. Спецификација : Тип : Машки До Женски 5 Пински Продолжен Кабел. Боја : Црн Број на јадра : 5 пински. Материјал : еколошки ПВЦ, внатрешна бакарна жица. Надворешен дијаметар на жицата : 3,6 мм.Должина : Прибл. 4 метри / 13 стапки. Пакетот вклучува : 1 машки до женски 5 пински резервен кабел за продолжување на фотоапаратот ● Безгрижна Гаранција : Еве ја нашата 90-дневна гаранција за купување без ризик за враќање на парите, која може да се врати или замени доколку има проблеми со квалитетот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат