0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гуифуг Торба Организатор 6 Џеб Преклопен Чанта Складирање Виси Мулти-Слој Перспектива Прашина Чанта Плакарот Тоте Закачалка 2 Парчиња

Гуифуг Торба Организатор 6 Џеб Преклопен Чанта Складирање Виси Мулти-Слој Перспектива Прашина Чанта Плакарот Тоте Закачалка

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

* Големина : 35*35*90см/13.8*13.8*/35.4 во. *Материјал : Изработен од неткаен материјал и проѕирен Пвц Има галванизирана висечка кука. *Голем Капацитет : 6 џебови, ги задоволи вашите различни барања. *Лесен За Употреба : Организаторот На Торбата За Заштеда На Простор Е МОНТИРАН НА ЅИД ШТО МОЖЕ ЛЕСНО да се ЗАКАЧИ зад вратите или внатре во кабинетите. * Заштедете Простор И Употреба : Преклоплив, Издржлив и практичен, многу совршен организатор за заштеда space.It може безбедно да држи и чува кеси, торби, чанти, чанти и многу повеќе. Материјал : Неткаен Материјал+Пвц Големина : 35*35*90cmpackage вклучени : 2* торба торба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат