0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Иновации 515-1В-СН-Г181С Мал Кантон 1 Светлосна Скала Дел Од Колекцијата За Реставрација На Френклин, Четкан Сатенски Никел

Иновации 515-1В-СН-Г181С Мал Кантон 1 Светлосна Скала Дел Од Колекцијата За Реставрација На Френклин, Четкан Сатенски Никел

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Мал Кантон 1 Светлосна Скала дел од Колекцијата За Реставрација На Френклин. Цврст Месинг 180° Прилагодливи Вртливи Со внатрешни заби кои се заклучуваат во интервали од 5°. Оценето За Максимум 100w ; Оценето Со Влажна Вул/КУЛ ; со цел да се одржи финишот, препорачуваме едноставно користење на вода и крпа за газа ; Компатибилен со блескаво, ЛЕР, Флуоресцентни и Халогени светилки. Димензии на пакетот : 14.0 "Л х 14.0" В х 14.0 " Х. Малиот Кантон 1 Светлосна Сканца е дел од Колекцијата За Реставрација На Френклин. Цврст Месинг Прилагодливи Вртливи Од 180 Степени со внатрешни заби кои се заклучуваат во интервали од 5 степени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат