0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
6мм-54мм Мулти-Заб Остри Дрвени Алатки Дупка Видов Шарка Здодевни вежба битови Круг Стебло Високо Јаглероден Челик Машина 1 парчиња

6мм-54мм Мулти-Заб Остри Дрвени Алатки Дупка Видов Шарка Здодевни вежба битови Круг Стебло Високо Јаглероден Челик Машина 1

DEN 1308.16
Достапно за нарачка

Залиха

Индустриски Дупчалки / Обработка На Метали И Повеќенаменски Дупчалки. Индустриски Дупчалки / Обработка На Метали И Повеќенаменски Дупчалки Спецификација : Материјал : Должина На Јаглероден Челик : 85мм Стебло : Вклучен Пакет Со Тркалезно Стебло : 1 парчиња вежба.

Карактеристики на предлогот

Material:
Carbon Steel
Length:
85mm
Shank:
Round Shank
Package Included:
1pcs drill bit :

Купувачи како што избираат