0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
НЦИДА Групна терапија Цел тактичка декоративна јамка за прицврстувач на јамка

НЦИДА Групна терапија Цел тактичка декоративна јамка за прицврстувач на јамка

DEN 78.24
Достапно за нарачка

Залиха

НЦИДА Групна терапија Цел тактички декоративен декоративен јамка за прицврстување на јамка. Големина : приближно. 2,75 "x 2,35" инчи со големина. Материјал : 100% квалитетен детален вез, потрајно, лесно миење и отстранување. Употреба : Дизајн на прицврстувачи на кука и јамка, приврзаност кон тактичка опрема. Совршено вклопување за воена тактичка потчинета униформа опрема, опрема, јакни, фармерки, елек, капачиња, капи, ранец, пакет, торба и сл. Големина : приближно. 2,75 "x 2,35" инчи со големина. Материјал : 100% квалитетен детален вез, потрајно, лесно миење и отстранување. Употреба : Дизајн на прицврстувачи на кука и јамка, приврзаност кон тактичка опрема. Совршено вклопување за воена тактичка потчинета униформа опрема, опрема, јакни, фармерки, елек, капачиња, капи, ранец, пакет, торба, итн. НЦИДА ГРУПА ТЕРМА ЦЕЛОТ ТАКТИЧКИ декоративни декоративни јамка за прицврстување на јамка Големина на лепенка : Прибл. Материјал со големина од 2,75 "x 2,35" инчи : 100% квалитетен детален вез, потрајно, лесно миење и отстранување на употреба : Дизајн на прицврстувачи на кука и јамка, приврзаност кон тактичка опрема совршено одговара за воена тактичка потчинета униформа опрема, опрема, јакни, фармерки, елек , Капачиња, капи, ранец, пакет, торба, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат