0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
RXBFD Висока моќна моќност од не'рѓосувачки челик Потопување аквариум грејач, Аквариум за риба Аквариум Двоен цевка за греење со термостат за прилагодување, моќни 3 ч?

RXBFD Висока моќна моќност од не'рѓосувачки челик Потопување аквариум грејач, Аквариум за риба Аквариум Двоен цевка за греење

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Површината е заштитена од изгореници, отпорност на висока температура, без пукање на вода и голема безбедност. Висока отпорност на температура, ретардант на пламен и висока ефикасност, брз пренос на топлина и долг животен век.

Карактеристики на предлогот

- Voltage:
220V
- Frequency:
50-60HZ
- Package Includes:
1 Aquarium Heater, 2 Suction Cups, 1 User Manual
▶ There are more different types of products in this shop, welcome your purchase.:
▶ If you have any questions,please contact us in time. :

Купувачи како што избираат