0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bestisun Cute Cute Dong Sleeve Thinguling Whirts Whats Athertic Athertic Yoga Gym Tops за жени

Bestisun Cute Cute Dong Sleeve Thinguling Whirts Whats Athertic Athertic Yoga Gym Tops за жени

DEN 367.68
Достапно за нарачка

Залиха

S (ни одговара 2-4) : одговара на бистата : 36 "; должина : 19,5". М (ни одговара 6-8) : одговара на бистата : 38 "; должина : 20". L (ни одговара 10-12) : одговара на бистата : 40,5 "; должина : 20,8". XL (ни одговара 12-14) : одговара на биста : 43 "; должина : 21,5". 95% рајон, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Отворено назад : Малку лабаво вклопување создава ветровито чувство со повеќе ладење, бидејќи вашата трчање се загрева. Отворениот грб не е премногу изложен, но може да го покаже вашиот симпатичен спортски градник. Погоден за сите возрасти на жени. Дизајн на поделба на грбот : Малку е отворено во задниот дел и овозможува вентилација, додадете симпатичен изглед. Материјал : Дишење, строги, лесни, се чувствуваат релаксирано и удобно кога го носите. Повод : Bestisun со долги ракави со долги ракави врвови погодни за јога, вежбање, фитнес, салата, трчање, каков било вид тренинг или секојдневна употреба. Нашите активни кошули комбинираат мода, функција и перформанси. Табела со големина : Проверете ја табелата со големина во описот подолу или слика пред да нарачате наместо табелата за стандардна големина. 95% рајон, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Отворено назад : Малку лабаво вклопување создава ветровито чувство со повеќе ладење, бидејќи вашата трчање се загрева. Отворениот грб не е премногу изложен, но може да го покаже вашиот симпатичен спортски градник. Погоден за сите возрасти на жени. Дизајн на поделба на грбот : Малку е отворено во задниот дел и овозможува вентилација, додадете симпатичен изглед. Материјал : Дишење, строги, лесни, се чувствуваат релаксирано и удобно кога го носите. Повод : Bestisun со долги ракави со долги ракави врвови погодни за јога, вежбање, фитнес, салата, трчање, каков било вид тренинг или секојдневна употреба. Нашите активни кошули комбинираат мода, функција и перформанси. Табела со големина : Проверете ја табелата со големина во описот подолу или слика пред да нарачате наместо табелата за стандардна големина. П : Од што е направен овој врв?. О : 95% рајон 5% спандекс. Супер мека и удобна. П : Дали е ова истегнување?. О : Направено е од многу удобна ткаенина со многу давање. П : Дали ќе биде изложен овој врв на култура?. О : Должината е подолга од типичен „врвен култура“ што го направи навистина убаво да се носи во јогата без да се чувствува премногу изложено. П : Дали добро се совпаѓа со најразлични панталони?. О : Да, можете да го носите со јога панталони, фармерки, хеланки или во зависност од приликата. Мерење : .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат