0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шарен слон на црна носачка кутија за преносен преносен игра за складирање на конзола со слот за картички

Шарен слон на црна носачка кутија за преносен преносен игра за складирање на конзола со слот за картички

DEN 303.84
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : Големината на нашата торба за складирање на конзолата за игри е долга 10 инчи, ширина од 5,5 инчи на врвот и ширина од 4,5 инчи на дното. Погледнете ја табелата со големина за податоци за специфична големина. Материјал : Направено од чувствувана крпа, носење кутија за прекинувач е со висок квалитет и издржливост, нудејќи најдобра заштита на вашата конзола за игри. И совршена големина. Можете да ја носите вашата конзола за игри каде било за да се забавувате. Дизајн : Оваа торба за складирање на конзола лесно може да одговара на вашата конзола за прекинувач. Вградени пет слотови за картички за удобно складирање. Искрено, отпорни на абење и цврсти, може да ја заштити вашата конзола за игри од абење и ефикасно да ја заштити безбедноста на конзолата за игри. Одличен подарок : Нашата смешна торба за складирање на конзоли за игри е најдобриот подарок за семејството, пријателите, колегите и партнерите, на родендени, Божиќ и Денот на благодарноста. Услуга : Специјално дизајниран овој случај за да ги направите вашата конзола за прекинувачи и додатоци уште по преносливи и пријателски за патување. Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка, слободно контактирајте не. Задоволни сме да ви помогнеме. 1. 1. Патување за носење на пат за преносна торба за складирање на конзола за преносни игри со 5 додатоци за торбички за заштитени на слот за картички.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат